KAS MES? KĄ MES DAROME? APIE MUS

„Gintra“ futbolo akademija (GFA) savo veiklą pradėjo 2021 metų rugpjūtį. Šiandien esame jauna, ambicinga, tačiau ryžto nestokojanti organizacija. Vaikai yra visa ko pamatas ir tik jų dėka gyvenimas keičiasi, tobulėja, o jie tampa unikaliomis asmenybėmis projektuojančiomis mūsų visų ateitį.

Mes pasiruošę sudaryti geriausias sąlygas visiems vaikams – ir berniukams, ir mergaitėms sportuoti futbolą, susirasti draugų, pažinti ir atrasti savo talentą bei siekti aukšto meistriškumo futbolo kelyje.

Mūsų šūkis – „#IšlaisvinkAmbicijas“. Į jį telpa tik pozityviosios sportinės emocijos, kurios ugdo asmenybę, charakterį, norą tobulėti ir atskleisti savo gebėjimus vis aukštesniame futbolininko (-ės) piramidės lygmenyje.

Jūsų ambicija – mūsų iššūkis!

 • POZITYVI APLINKA. Visada stengiamės sukurti pozityvią aplinką ir išgauti kuo daugiau pozityvių emocijų treniruočių ir varžybų metu. Tikime, jog tai vienas pagrindinių elementų padedančių lengviau ir greičiau įsisavinti naują informaciją.
 • DISCIPLINA. Mes griežtai laikomės savo principų, todėl aukojamės vardan užsibrėžtų tikslų.
 • PROFESIONALUMAS. Akademijos darbuotojams, treneriams ir futbolininkams keliame aukščiausius standartus ir jais visada vadovaujamės.
 • KONKURENCINGUMAS. Mes žaidžiame iš visų jėgų, protingai ir sąžiningai. Visada siekiame pergalės, tačiau ne bet kokia kaina.
 • BENDRUOMENIŠKUMAS. Kiekvienas akademijos narys yra mūsų bendruomenės narys. Nesvarbu tai vaikas, tėtis, mama, brolis ar močiutė.
 • SĄŽININGUMAS. Visada esame pasiruošę save atiduoti 100%.
 • PAGARBA. Mes esame nesavanaudiški, nuolankūs ir dėkingi už bet kokią galimybę. Elgiamės su kitais taip, kaip norėtume, jog elgtusi su mumis.
 • AUGIMAS. Mes žinome, jog kiekvienas futbolininkas turi daugiau potencialo, nei jie patys suvokia, todėl turime priimti naujus iššūkius, mokytis iš klaidų ir augti kartu.
 • AISTRA. Mūsų meilė futbolui mus vienija ir sujungia.
 • INOVACIJOS. Kuriame wow efektą! Skatiname kūrybiškumą, tiek žaidėjams, tiek treneriams. Naujovės mus skatina judėti į priekį.
 • CHARAKTERIS. Visada stengiamės pasielgti teisingai, nesvarbu kokia to kaina ar pasekmės.

GINTRA FOOTBALL ACADEMY TRENERIS:

 1. Kuria aplinką, kurioje futbolininkai priima savo sprendimus.
 2. Vadovaujasi savaitiniu, mėnesiniu, metiniu planu, adaptuodamas pratimus treniruotėse.
 3. Veda link problemos sprendimo, uždavinėdamas futbolininkams klausimus ir neprarasdamas treniruotės intensyvumo.
 4. Parengia pratimus taip, jog būtų kuo daugiau pakartojimų ir kamuolio lietimų kiekvienam futbolininkui, koncentruojantis į technikos tobulinimą.
 5. Yra reiklus treniruotėse: „kaip treniruojamės, taip ir žaidžiame“.
 6. Rungtyniaujant duoda grupinius ir individualius iššūkius.
 7. Gerbia fizinio pasiruošimo planą. Aerobinis pasiruošimas atliekamas per pratimus ir žaidimus aikštelėje.
 8. Vadovaujasi akademijos vertybėmis per treniruotes ir varžybas.

GINTRA FOOTBALL ACADEMY FUTBOLININKAS:

 1. Moka „skaityti“ žaidimą ir priimti savo sprendimus.
 2. Moka žaisti abiem kojom, įvaldęs kamuolio valdymo techniką, funkcinius technikos įgūdžius ir juos pritaiko varžybose.
 3. Moka atlikti skirtingus pagrindinius fizinius judesius.
 4. Auga ir tobulėja konkurencingoje aplinkoje.
 5. Turi lyderio savybes ir sugeba prisiimti atsakomybę.
 6. Savo žaidimu sugeba atiduoti visas geriausius įgūdžius ir padeda komandai.