Artėjant gražiausioms metų šventėms Šiaulių „Gintros“ futbolininkės apsilankė Šiaulių vaikų dienos centre „Saulės vaikai“ ir praleido nuotaikingą popietę su dienos centro auklėtiniais.

Lietuvos čempionių žaidėjos vaikams trumpai prisistatė, aptarė ką tik pasibaigusio Pasaulio futbolo čempionato kovas, klausė vaikų, kurias komandas jie palaikė, kurių futbolininkų žaidimu labiausiai liko sužavėti, diskutavo apie kitas sporto šakas bei artėjančias šventes.

Po pokalbių veiksmas persikėlė į sporto salę, kur pristačius pagrindines futbolo taisykles, atlikus pasisveikinimo, komandų pagerbimo ir burtų traukimo ritualus futbolininkės ir auklėtiniai pasidalijo į dvi komandas ir pakartojo Pasaulio futbolo čempionato finalo trilerį, kuriame susirungė Argentina prieš Prancūziją.

Rungtynės klostėsi itin atkakliai, o pavojingus epizodus prie varžovų vartų kūrė ir viena ir kita ekipos. Po įnirtingos ir permainingos kovos, skirtingai nei sekmadienį vykusiame Pasaulio čempionato finale, šioje akistatoje triumfavo Prancūzijos komanda rezultatu 4:2.

Nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą „Gintros“ futbolininkės artėjančių švenčių proga pasveikino vaikus, įteikė partnerio „Gubernija“ įsteigtas dovanas bei palinkėjo gražių švenčių. Savo ruožtų dienos centro auklėtiniai dėkojo futbolininkėms už viešnagę, įsimintinas rungtynes bei kvietė apsilankyti ir kitomis progomis.

Kasmet tarpusavio partnerystę stiprinančios „Gintra“ ir „Gubernija“ suvienijus jėgas siekia atkreipti dėmesį į svarbias socialines sritis, prisidėti prie vaikų fizinio aktyvumo skatinimo, įsitraukimo į aktyvias veiklas, socialinių ryšių kūrimo.