Gražia tradicija jau tapę šventiniai „Gintros“ futbolo akademijos bendruomenės renginiai ir toliau stebina auklėtinius. Šįsyk prieš didžiąsias metų šventes vaikai susirinko nežinodami ko laukti ir jau renginio pradžioje nustebo išvydę nematytą svečią – pasaulio čempionato Katare šeimininką. Šeichas iškilmingai paskelbė pasaulio čempionato atidarymą ir kvietė išsirikiuoti aštuonias stipriausias pasaulio čempionato komandas bei pasisveikinti su žiūrovais.

Atlikus mankštą prasidėjo įnirtingos kovos futbolo aikštėje. Aistrų ir emocijų kupiname turnyre buvo pelnyta daug gražių įvarčių, o juos švęsdami auklėtiniai stengėsi pakartoti per televiziją matytus džiaugsmo ritualus. Susirinkę tėveliai audringai palaikė besivaržančius vaikus, kurie išliejo ne vieną prakaito lašą.

Ataušus emocijoms visų komandų nariai buvo pasveikinti su artėjančiomis šventėmis – vaikams įteiktos rėmėjo „Gubernija“ dovanos. Renginio metu auklėtinius ir tėvelius natūraliu apelsinų skonio pyragu vaišino „Valerijono“ arbatinė . Susirinkusieji gardžiavosi pyragu ir gyrė už burnoje tirpstantį nuostabų skonį.

Dėkojame partneriams už prisidėjimą prie kokybiškų akademijos renginių. Visą nuotraukų albumą galite rasti paspaudę ČIA.