Savaitgalį Šiaulių arenoje startavo berniukų ir mergaičių futbolo turnyras RUGILĖ CUP 2023. Pirmosios į futbolo aikštę žengė 2010 m. gim. ir jaunesnės mergaitės. Turnyre dalyvavo komandos iš Utenos, Kauno, Pasvalio, Plungės bei, žinoma, šeimininkė Šiaulių „Gintra-Triumfas“ ekipa.

Didžiojoje Šiaulių arenos salėje paruoštoje futsal dangos futbolo aikštėje netrūko įnirtingų kovų, gražių įvarčių, pergalingų emocijų, o rungtynėse dėl bronzos prireikė ir dramatiškos baudinių serijos. Nuaidėjus finaliniam teisėjos švilpukui paskelbusiam turnyro pabaigą mergaitės buvo apdovanotos medaliais bei rėmėjų – „Gubernija“, „Rūta“, „Citma“, „Sporty.lt“ prizais. Apdovanojimus turnyro dalyvėms teikė moterų futbolo čempionės Šiaulių „Gintros“ klubo žaidėjos.

2016 m. gim. ir jaunesnių berniukų ir mergaičių turnyre dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Jaunieji futbolininkai ir futbolininkės ne tik smagiai varžėsi futbolo aikštėje, bet ir galėjo išmėginti savo tikslumą atraktyviame konkurse, kurio tikslas – pataikyti į vartuose paliktas tuščias ertmes. Pataikius į viršutinį vartų kampą skiriami 5 taškai, į apatinį – 1 taškas. Pasvalio sporto mokyklos auklėtinis pademonstravo puikų rezultatą surinkęs net 8 taškus bei užsitikrinęs taikliausiojo turnyro dalyvio vardą ir laimėjęs pagrindinį prizą – 2022 metų pasaulio futbolo čempionato kamuolį.

Mergaičių turnyre solidų 5 taškų rezultatą surinko ir konkursą bei pagrindinį prizą laimėjo Utenos „Utenio“ auklėtinė.

Ateinantį savaitgalį arenoje tęsis RUGILĖ CUP turnyras, kuriame savo starto laukia vyresniųjų grupės.

Vaikų futbolo turnyrą RUGILĖ CUP organizuoja „Gintros“ futbolo akademija ir turnyro mecenatė „Gubernija“.

Nuotraukų albumą rasite mūsų akademijos Faceboook paskyroje.