Įkvėpti naujų idėjų, saulėtų dienų, vasariškos šilumos ir Jūsų rekomendacijų kviečiame registruoti vaikus į jau trečiąjį kartą organizuojamą vaikų vasaros futbolo stovyklą!
Dienos stovyklos vyks šiomis dienomis, atitinkamoms amžiaus grupėms:
Liepos 8-12 d. (6-7 metų berniukams ir mergaitėms);
Liepos 15-19 d. (8-10 metų berniukams ir mergaitėms);
Liepos 22-26 d. (8-10 metų berniukams ir mergaitėms).
*mergaitės iki 13 metų priimamos į bet kurią amžiaus grupės stovyklą.
Stovykla vyks savaitės darbo dienomis nuo 10 iki 16:30 val. (galima atvykti ir 9:30 val.). Stovykla vyks Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto sporto bazėje adresu M. K. Čiurlionio 16A, Šiauliai. Savaitės stovyklos kaina vaikui – 165 Eur. Į šią sumą įskaičiuotas pietų maitinimas, užkandžiai, stovyklos marškinėliai. Stovyklos metu vaikų laukia ne tik įdomūs futbolo užsiėmimai, bet ir įvairiausios pramogos, žaidimai, atrakcijos, mini ekskursijos, intriguojantys svečiai, animatoriai.
Išsami stovyklos programa atsiunčiama eigoje. Prašome užpildyti formą atsakant į pateiktus klausimus. Platesnė informacija suteikiama el. paštu info@gintrafa.lt arba tel. +370 631 15742.
Dėmesio, registracijos vietų kiekis – ribotas, todėl organizacija pasilieka teisę stabdyti registraciją bet kuriuo metu. Todėl kviečiame paskubėti registruotis!